עגלה

  • אין מוצרים בעגלה.

אודות הדס שדה

זה החלום / אולה האוגה

זה החלום שאנו נוצרים בליבנו בלי לומר מילה:

שמשהו מופלא יקרה פתאום,

שזה מוכרח לקרות,

שהזמן יפתח לפנינו,

שהלב יפתח לפנינו,

שהשערים יפתחו לפנינו,

שהסלע יפתח לפנינו,

שמעין נסתר יפרוץ לעומתנו,

שהחלום עצמו יפתח לפנינו

ושבוקר אחד נשייט בלי משים לתוך

מפרץ קטן שלא ידענו שהיה שם כל הזמן.

hadas

שמי הדס שדה וזה גם שם המותג החדש שלי שקורם עור וגידים החל מדצמבר 2015 (כשחושבים כל זה, זה היה הריון של תשעה חודשים עד להולדת האתר…)
מאז ומתמיד נמשכתי לתחום המוצרים היפים לבית. עוד כנערה חסכתי מכספי הבייביסיטינג כדי לייצר (בהזמנה אישית) כיסוי מיטה כלבבי, חסכתי מהטיפים בעבודת המלצרות כדי לקנות סט כוסות מיוחדות (אם כי פונקציונליות באותה מידה כמו כוסות רגילות) כדי שיפארו את מדף התצוגה הקטנטן במטבח הקטנטן בדירה השכורה הישנה…
תמיד היה לי חשוב שהמיטה תהיה מוצעת במצעים יפים ומפנקים (גם אם היה רק סט אחד כזה שכובס שוב ושוב ושוב, ומיד כשהיה מתייבש היה חוזר למיטה) ואני מוכנה להשבע שגם החלומות הרוויחו מזה…
החברות היו מתייעצות בנוגע לחנויות שוות, מה מתאים למה, צבעים וכדומה, נסיעות לחו"ל תוכננו שיהיה גם זמן לחנויות עיצוב, שווקים, פיקניקים לוו בכלים יפים ומתאימים, וגם מדפי התצוגה במטבח שגדל התהדרו בכלים שאספתי מפה ומשם.
אהבתי למוצרים בעבודת יד מכל סוג שהוא: קרמיקה, פירזול, סריגה, ריקמה, טוויה, גילוף, תפירה – מוצאת את ביטויה בכל חדר בביתי ואני שמחה שבזכות האהבה הזו הגעתי לכפרים נידחים בארץ ובעולם (מספיק שלט שמרמז על סטודיו מעניין או יריד כפרי ואני הייתי שם).
אבל החיים, בעזרתי האדיבה והשתתפותי הפעילה, לקחו אותי למחוזות אחרים עד אשר… לפני קרוב לשנה התגבשו התנאים המתאימים, הגעתי לבשלות בהרבה מובנים, והחלטתי להגשים חלום של שנים ולפתוח עסק בתחום עיצוב הבית.

כיצד מתחילים ליישם חלום?
אז קניתי לעצמי מתנת "שחרור" והצטרפתי לקבוצת נשים מופלאות לנסיעה "מעוצבת" להודו (ביקור בתערוכת עיצוב מהגדולות בעולם וסיורים בשווקים , בתי מלאכה וחנויות ייחודיות). אחרי שנים רבות של שיגרה כשכירה בארגון ולפני השלב הבא בחיי (הייתי כבר רשומה ללימודים מתקדמים בתחום אחר…..) אמרתי לעצמי יאללה ננסה. מה כבר יכול לקרות? ומה שקרה, היה מעל ומעבר לכל ציפיותיי. חזרתי עמוסת חוויות, מלאת אדרנלין כמו שלא הייתי הרבה זמן, ועם החלטה לא מגובשת במודע (אבל די מגובשת בתת המודע) שהגיע הזמן לנער את האבק מהחלום. התחלתי לבדוק היתכנות.

בדקתי, למדתי, התייעצתי וחוזר חלילה ובסוף הגעתי למסקנה המתבקשת – רק המעז מנצח! תחושת החמצה לא באה בחשבון, וודאות הרי אין לגבי דבר (וככל שעוברות השנים מבינים את זה יותר), אז צריך ללמוד, להשקיע, להתאמץ, להתכוון, להתאזר בסבלנות (הכי קשה!) ולא להפסיק לשאוף לעשות את מה שאוהבים.
וזה בדיוק מה שאני עושה כעת!!!!

החזון שלי וההתחייבות שלי, כלפי עצמי בראש ובראשונה וכלפי קהל לקוחותי, הם להביא מוצרים יפים, באיכות טובה, קלאסיים ועל-זמניים, בתפירה/סריגה/רקמה איכותית ועשויים ברובם עבודת יד אמנותית – כל זאת במחיר הטוב ביותר. ישירות מהיבואן לצרכן (יבואנית לצרכנית יהיה יותר נכון, לא?).

לשם כך הקמתי את האתר, ללא חנות פיזית (אתן כמובן מוזמנות ליצור עמי קשר ולהגיע לראות את המוצרים) וניתן יהיה לפגוש אותי ולהתרשם מהמוצרים גם במכירות ביתיות / חנויות פופ-אפ / ירידים.

אז קחו לכן דקה, ליטול חלק בחלום שלי (ואולי גם שלכן ?), הרשמו לאתר ועקבו אחרי בפייסבוק – כך תישארו מעודכנות לגבי מוצרים חדשים, מכירות וכל מידע רלבנטי אחר.

מחכה לכן בהתרגשות

הדס