עגלה

 • אין מוצרים בעגלה.

תקנון אתר

כתנאי מוקדם לכל התקשרות בין הצדדים יש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון ולהסכים לכל תנאיו. ביצוע כל רכישה באתר מהווה את הסכמתך לכל התנאים הכלולים בתקנון זה.

*התקנון מנוסח בלשון נקבה \ זכר ורבים אך מתייחס לשני המינים כאחד ובצורה שווה ושיוויונית.

ט.ל.ח

 כללי:

 • האתר נמצא בבעלות הדס שדה, להלן בעלת האתר הבלעדית, ומנוהל על ידה או בא כוחה.
 • האתר משמש כחנות אינטרנטית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי הגולשים באינטרנט.
 • תנאי מוקדם לכל טיפול ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגבייה.
 • הוראות תקנון זה יחולו על כל גלישה ו/או שימוש ו/או רכישה שיעשו על ידך באתר זה.
 • גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים/ה לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש/ת לא לעשות כל שימוש באתר ו/או השירותים המוצעים בו ולעזוב את האתר באופן מיידי.
 • לבעלת האתר זכות בלעדית למנוע ממך שימוש באתר זה ו/או לבטל הזמנה/זכייה כלשהי וכל זה לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מראש ו/או בכתב.
 • מבצע/ת ההזמנה מתחייב/ת למסור פרטים נכונים ומדויקים, שהם שלו/ה בלבד ולא לבצע הזמנות עבור צד ג’ כלשהו ללא אישורו מראש ו/או בכתב.
 • תנאי התקנון עשויים להשתנות בכל עת, בעלת האתר שומרת על זכותה לעדכן ו/או לשנות אותם ו/או לבטלם, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת מראש ו/או בכתב.
 • התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד. צבעם וגווניהם של המוצרים עלול להשתנות ממסך למסך ולהיות שונים בפועל מהמוצג באתר. ייתכנו הבדלים בין מראה ומפרט המוצר לבין התמונה. בכל מקרה של סתירה בין המפרט ו/או הצבע ו/או הגוון בפועל לבין המתואר בתמונה, המפרט והצבע והגוון בפועל יהיו המפרט, הצבע והגוון המחייבים.
 • בעלת האתר תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר, לכתובת- כפי שהוקלדה בעת ביצוע הרכישה.

 

מדיניות תקנון האתר: 

ברוכים הבאים לאתרwww.hadasadeh.co.il  אשר מופעל ע”י Hadasadeh (“החברה” או על ידי באי כוחה). השימוש והגלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג ע”פ כללי התקנון- אנו ממליצים לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון. תקנון האתר מהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון עתידי בין Hadasadeh או מי מטעמה לבינך. השימוש באתר הוא “כמות שהוא” – as is. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 

החלפה – החזרה/ ביטול עסקה:

ביטול עסקה – ניתן לבטל הזמנה שנעשתה תוך 24 שעות מביצועה ע"י הודעה כתובה במייל ל: [email protected] או באמצעות "צור קשר" באתר וכספך יוחזר.

 

משלוח – המשלוחים שלנו מתבצעים באמצעות שירות שליחים עד הבית. המשלוחים הינם ללא עלות בקנייה מעל 450 ש"ח. המשלוחים יוצאים תוך שלושה ימי עסקים.

שירות שליחים
אנו משתמשים בשירותי חברת שליחויות מצוינת. עם זאת, מוצרים גדולים כגון פופים, כריות זוגיות וכריות גב, חלק מהסלים ומוצרים נוספים, ייתכן ויישלחו רק כעבור מספר ימים לפי המקום הפנוי ברכב השליחויות. כמובן שניידע אתכם בכל פרט.
באזור המרכז יישלחו המשלוחים בשירות שליחים אישי ויימסרו בכתובת הנמען לאחר תיאום טלפוני עד 3 ימי עסקים משליחת המוצר.
ביישובים קטנים/ מרוחקים המשלוח יגיע עד 6 ימי עסקים משליחתו.

אנא מסרו כתובת בה הנכם נמצאים בשעות היום – מסירת משלוחים תעשה עד השעה 1730 בימים א-ה. אין שליחה או מסירה של משלוח בימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים.

במקרה שבו כתובתכם אינה נמצאת באזורי השירות של חברת השילוח, ניצור עמכם קשר ונשלח את הזמנתכם באמצעות דואר ישראל וכל זאת בכפוף ללוחות הזמנים של חברת דואר ישראל.

באם הנכם מעוניינים לקבל את המוצר (עד שני קג') בדואר רשום, בעלות של 20 ש"ח, אנא צרו קשר ונטפל בכך.

המשלוח יתקבל עד 14 ימי עסקים ממועד שליחתו.
לאחר שהחבילה תישלח תקבלו במייל מספר רשום למעקב באתר דואר ישראל.  עם זאת, אין ביכולתינו למנוע עיכובים במשלוחים שנגרמים ע"י דואר ישראל  .

משלוח באמצעות חברת שליחויות 39 ₪. לגבי מוצרים גדולים או אזורים מרוחקים ייתכן ועלויות המשלוח תהיינה גבוהות יותר, כמובן שנעדכן בכל פרט.

 

החזרות / החלפות

אנחנו רוצים שתהיו מרוצים מהרכישה ולכן מדיניות ההחלפה שלנו פשוטה.

אם אתם מעוניינים להחזיר או להחליף מוצר בפריט אחר באתר, צרו איתנו קשר ויידעו אותנו  במייל.

ניתן להחזיר כל פריט תוך 14 ימים מיום קבלתו ולקבל זיכוי כספי מלא למעט דמי המשלוח. זאת באם הפריט הוחזר במצבו המקורי, באריזה שלמה וסגורה, ללא פגם ובתנאי שלא נעשה בו שימוש.

הזיכוי יתבצע בהתאם לאופן התשלום בו שולם עבור המוצר.

אנא אירזו את המוצר היטב כדי שאריזתו המקורית לא תיפגם. איננו יכולים לשאת באחריות לנזקים שנגרמים למוצר שנשלח אלינו.

ברגע שנקבל את המוצר חזרה בדואר רשום בלבד, חשבונכם יזוכה במחיר הפריט.

לתשומת לב: מוצרים במחיר מבצע  ניתנים להחלפה או להחזרה תמורת זיכוי לאתר בלבד.

 

כתובת למשלוח

הדס שדה , סיון 7 , הוד השרון, 4521700

 

מענה למיילים יתבצע בשעות הפעילות: ימים א-ה 0830-1730.

 

בדיקת המוצרים: הרוכש מחויב לבדוק את המוצרים מיד עם קבלתם ולהודיע במייל ל: [email protected], בתוך 48 שעות ממועד קבלת המוצרים, על כל נזק ו/או פגם שהתגלו, ככל שהתגלו, במוצרים. ככל שהרוכש לא יודיע לחברה על התגלות של נזק ו/או פגם במוצרים בתוך פרק הזמן האמור, ייחשב הרוכש כמי שאישר את היותם של המוצרים תקינים, והוא לא יהיה רשאי להעלות כנגד החברה כל טענה בנוגע לכך. ככל שהרוכש יחזיר לחברה מוצרים שהתגלו כפגומים ו/או לקויים, תישא החברה בעלות השילוח של המוצרים החלופיים לרוכש. בכל מקרה אחר, יישא הרוכש בעלויות השילוח של המוצרים.
אחריות החברה: החברה לא נותנת כל מצג ו/או התחייבות ביחס למוצרים, לרבות לעניין טיבם, אפשרות השימוש בהם וכיוצא באלו. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מוסכם בזאת כי החברה לא תישא בכל חבות ו/או אחריות לכל נזק, ישיר או עקיף, שעלול להיגרם לרוכש ו/או לגורם שבעבורו ירכוש הרוכש את המוצרים, כתוצאה מרכישת המוצרים ו/או השימוש הסביר בהם ו/או מכל סיבה אחרת. כן מוסכם, מבלי לגרוע מהאמור לעיל, כי בכל מקרה החבות הכספית הכוללת בה תישא החברה, לרבות חבות נזיקית, חוזית או אחרת, ביחס למוצרים ו/או השימוש בהם וביחס לכל פעולה ו/או מחדל שיבוצעו בקשר עם המוצרים ו/או השימוש בהם, לרבות כתוצאה מפגם במוצרים ו/או השימוש הסביר בהם, אספקה של מוצר אחר, עיכובים באספקה, אי אספקה וכיוצא באלו, לא תעלה על סכום התמורה ששילם הרוכש בפועל לחברה בגין המוצר שרכש ו/או ביקש לרכוש ואשר ביחס אליו ו/או ביחס לפעולות שבוצעו לשם רכישתו נטענת חבות של החברה כלפי הרוכש ו/או מי מטעמו ו/או כל צד שלישי.

מדיניות פרטיות, שמירה על סודיות המידע ופרטי משתמש:

 • ע”מ לרכוש אחד או יותר מן המוצרים יהיה עלייך למלא את פרטייך, מידע זה מועבר ל- Hadasadeh שמתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר ומימוש הרכישה עם כל המשתמע מכך.
 • Hadasadeh נוקטת בכל אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. בעת גלישה באתר ייאסף מידע סטטיסטי לצורך שיפור השירות ע”י תוכנות צד שלישי כמו google analytics  וכו’.
 • האתר לא יגלה לצדדים שלישיים פרטים אישיים שמסר המשתמש למעט במקרים של צו מרשות מוסמכת או כל מקרה של הפרת תנאי השימוש או לצרכים משפטיים ככל שיידרשו ע”פ דין. על אף האמור לעיל מובהר בזאת כי העברת מידע באינטרנט עלולה להיקרא ולהילכד ע”י אחרים והחברה אינה אחראית לתקלה ו/או פריצה אשר תביא לחשיפת פרטי המשתמש ו/או מידע אחר אך תעשה ככל שבידה למנוע אותה. התשלום באתר מאובטח בטכנולוגיית SSL ובתקן PCI-DSS level 1.
 • Hadasadeh שומרת לעצמה את הזכות לביטול עסקה והשבת התמורה לצרכן במקרים הבאים: טעות קולמוס בתיאור המוצר, חוסר במלאי, חוסר הסכמה עם הלקוח על אחד מתנאי העסקה ו/או המשלוח, אי-מענה של המשתמש בדרכי ההתקשרות שהזין, חוסר בפרטים חיוניים נוספים.

רישום לשירותים

ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

 

מאגר המידע

 כללי

בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר שמך וכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו”ב.

זהו המידע שאתה מוסר ביודעין בעת שתירשם לשירותים באתרים.

חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנית ועוד.

 

מסירת מידע לצד שלישי

Hadasadeh לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם תרכוש מוצרים ושירותים מצדדים שלישיים המציעים אותם למכירה באמצעות האתרים, יועבר לצדדים שלישיים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה, למעט פרטי כרטיס אשראי.
 • במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין החברה שתחייב חשיפת פרטיך;
 • אם תבצע באתרים, פעולות שבניגוד לדין;
 • אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;
 • אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתרים לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

אבטחה ופרטיות

 • בעל האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL.
 • כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי כל תקן. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו;
 • אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה;
 • החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד על מנת לאפשר את ביצוע הרכישה, ובשמירת קשר עם הלקוח. בכל מקרה לא יועברו הפרטים לידי גורם צד ג’ ללא הסכמת הלקוח.